Půjčit peníze si můžete chytře

Dokáže si někdo z Vás představit, že si jen tak přijdete do banky, že potřebujete půjčit na dovolenou, a pracovnice od přepážky Vaši žádost zváží a převede Vám peníze jen tak na účet? Tak takhle to v bankách určitě nechodí.
Nebo jako naschvál Vám odchází v domácnosti jeden spotřebič za druhým, a Vy nemáte dostatek peněz našetřeno, abyste si mohli všechny najednou koupit nové, takže se snažíte stejným způsobem získat peníze v bance, ale ani tímhle způsobem nejspíš neuspějete.
západ slunce za palmami.jpg
Přitom způsob, jak se dostat k penězům je snadný – využijte u nebankovní společnosti možnost vzít si americkou hypotéku, jak už název napovídá – americká – v Americe je přece svoboda snad ve všem, tak i u americké hypotéky nebude nikoho zajímat, na co půjčené peníze použijete.
truhlička a bankovky.jpg
Samozřejmě, i přes všechny její plusy, kterých je opravdu dost:
–          i s mírným prohřeškem v registru dlužníků máte velkou šanci na schválení
–          sjednává se na dlouhou dobu
–          nízké úročení
–          příjmy zpravidla nemusíte dokládat
–          po schválení žádosti máte peníze takřka okamžitě na účtu
–          nemusíte dokládat, na co jste peníze použili
je dobré promyslet, zda OPRAVDU půjčku potřebujete, což je stejné, jako u ostatních půjček.
Pokud se pro ni rozhodnete, musíte splňovat nejhlavnější podmínku, musíte vlastnit nemovitost, nemusí to být Váš dům, stačí třeba chata, chalupa, mnohdy i garáž na výhodném místě. Pokud takovou nemovitost vlastníte, dalo by se říci, že máte americkou hypotéku předem schválenou.
palmy na pláži.jpg

Pokud nemovitost nevlastníte Vy, můžete se domluvit se svými rodiči, zda budou ochotni ručit Vám nemovitostí svou, protože u americké hypotéky to jde zařídit i takovým způsobem.
Nebo to mohou být rodiče, ale také prarodiče Vaší manželky, bohužel u partnerských vztahů tenhle způsob nefunguje, musíte být ženatý nebo vdaná. Také to, že si americkou hypotéku budete brát společně, hraje velkou roli, než když si ji bere jednotlivec.