Vlastní bydlení

Chcete bydlet ve vlastním obydlí, ale víte, že stavba bude stát několik milionů? Nechcete se zadlužit na doživotí a mít miliony dluhů? Víte, že by vám banka ani takovou půjčku neposkytla, nebo že byste na ni nedosáhli? I přes tyto skutečnosti se nechcete vzdát svého snu o vlastním obydlí? V tom případě můžete zvolit alternativní řešení a tím je mobilní dům. Jeho dnešní podoba je úplně jiná než jak ji známe z minulosti. I tato obydlí se vyvíjela a v dnešním světě se už nejedná o pouhé malé dvě místnosti na kolečkách, ale jedná se o plnohodnotné moderní domácnosti.

domy

Poskytují tolik prostoru kolik potřebujete a přitom si zanechávají svůj půvab tím, že jsou malé a útulné. Skromné bydlení preferují v dnešní době nejenom mladí lidé, ale i rodiny s dětmi nebo páry na stáří. Chcete si také pořídit vlastní dům? V tom případě neváhejte! Obydlí se dají pořídit jako celoroční nebo pouze rekreační https://www.lavarohouse.cz/.

děti

Jaké jsou výhody pořízení takového obydlí?

Výhod je hned několik:

 1. Nízká pořizovací cena.
 2. Nízké provozní náklady.
 3. Malé a útulné bydlení.
 4. Máte zde vše, co potřebujete.
 5. Nové, krásné a čisté obydlí.
 6. Vyrobíme vám obydlí na zakázku, přesně podle vašich představ a požadavků.
 7. Můžete si také vybírat z širokých skladových zásob. Objekty jsou připravené k okamžitému odvezení. Profesionální přepravu samozřejmě zajistíme.
 8. Můžete si vybírat z menších i větších obydlí. Některé mají metry čtvereční jako běžné byty.
 9. Vlastní dům, soukromí, pohodlí.
 10. Mnoho lidí se v dnešní době vrací na vesnice a do menších měst, aby zde našli klid, pohodlí a především soukromí. To vám poskytne jedině vlastní dům.
 11. Domácnost vám kompletně vybavíme. Nové spotřebiče, moderní nábytek, krásné a čisté prostředí, vůně dřeva. To vše můžete mít.
 12. Neplatíte několik desítek milionů, takže se ani nemusíte zadlužit na padesát let dopředu.
 13. Vše je nové, moderní a luxusní.
 14. Objekty jsou zateplené speciální technologií.
 15. Používat je můžete k celoročnímu bydlení nebo pouze na rekreaci, například místo chaty na zahradě. Některé typy objektů můžete dokonce později nechat zkolaudovat. Tím získáte číslo popisné a můžete v takovém objektu bydlet jako v běžném, zděném obydlí.