Veselá Veverka nelouská jen oříšky, ale nabízí vám spoustu zdravých potravin

Ahoj! Běžnou veverku potkáš v lese, ale Veselou Veverku, tu potkáš na webovém portále, kde se na tebe těší a vesele cvaká zoubky, kde už louská nezbytný oříšek, kterých má pro tebe v dostatečné zásobě.

V nabídce ale nejsou „jen“ křupavé mlsoty, které miluje veverka, ale i další kvalitní, ale ne obyčejné potraviny. Veverka dbá na zdraví, tak v její nabídce najdeš poměrně dost potravinových vychytávek, jako jsou například:

veverka s oříškem

  • Mňamózní ořechové krémy.
  • Mléka, nápoje a pudinky.
  • Velký výběr netradiční mouky, jako jsou bio jáhlová, bio karob svatojánský chléb, bio kokosová, bezlepková mouka, rýžová instantní a když už klasická pšeničná, jak jinak než v bio kvalitě!
  • Proteiny banán a čokoláda, protein vanilka s ovoněnou malinou mňam anebo vanilka s lyofilizovanými jahodami. Stačí jedna odměrka proteinu, zaleješ vodou či rostlinným mlékem, v šejkru protřepeš a lahodný nápoj plný esenciálních aminokyselin a pomocníčka Acetyl-L-Carnitin (pro snazší hubnutí) je na světě!
  • Pro ty, co nemají ráno čas, najdou na veselém webu rovnou celou snídani ve formě snídaňových kaší: Špaldovou Nominal, cereální výletní outdoorovou snídaňovou kaši, low carb kaši Kakao a borůvku, cereální pohankovou, jáhlovou, Probio kaši Pomeranč čokoláda nebo Zalij.to Lískooříškovou kaši s čokoládou a další
  • Rýži a ne ledajakou: Bio červenou!
  • Koření na jaké si jen vzpomeneš: Bio drcenou bazalku, bio cibulový granulát, citronovou mletou trávu, drhnutou dobromysl, řezaný rozmarýn, to vše samozřejmě také v bio kvalitě a mnohé další.
  • A jiné zdravé potraviny.

směs ořechů

Veselá Veverka myslí na vaše zdraví a nabízí vše, co pro vás všechny s láskou sehnala. Je malinká, ale veselá a pracovitá. Co naplat, nejvíc miluje oříšky a těch má pro vás také obrovskou zásobu: Natural, sladké, slané, v polevě, pikantní, ořechové směsi … jen se srdce směje. Váš nákupní košík je stále prázdný https://www.vesela-veverka.cz/kosik/? Chápu, nevíte co dřív! Tak už neváhejte a naplňte ho až po okraj oříšky a ostatními zdravými potravinami.