Proč si kupovat již hotové liquidy


Elektronické cigarety je možno na veřejnosti vídat čím dál častěji. Spoustu lidí na ně přechází z klasických cigaret. Proč? Elektronické cigarety jsou pro naše tělo zdravější než klasické cigarety. Samozřejmě, nejlepší je, pokud nekouříme nic, nicméně z těchto dvou voleb jsou elektronické cigarety určitě tou zdravější variantou. Kouření se tady nazývá vapování, a elektronické cigaretě se někdy také říká vape. Abyste mohli vapovat, potřebujete kromě elektronické cigarety také náplně do elektronické cigarety. V dnešní době již můžete sehnat náplně s nejrůznějšími příchuti. Můžete si je buď namíchat sami, nebo koupit již hotové Navzdory tomu, že hotové náplně vás vyjdou dráže než například shake and vape, které si musíte smíchat sami, spousta vaperů dává přednost již hotovým náplním.

vapování

Ať je to tak chce, již hotové náplně jsou pro vapováním to nejpohodlnější. Nemáte žádné starosti s míchání nebo vypočítáváním poměru, kolik váze a nikotinu máte přidat. Jednoduše si vyberete příchuť a požadované množství nikotinu, zakoupíte a můžete hned vapovat.

Hotové náplně jsou také skvělé n vyzkoušení jednotlivých chutí. Nevíte, zda vám budou chutnat příchutě mangové, jahodové nebo jablkové? A jestli budete nadšenci do tabákových příchutí, nebo jestli budete chtít raději něco větrového? Není nic snadnějšího než to vyzkoušet pomocí hotových náplní, jelikož ty jsou o objemu 10 ml. Je to tedy tak akorát na vyzkoušen, než když si koupíte přímo velký shake and vape, který má objem 60 nebo 120 ml.

vape

Můžete díky tomu také rychleji střídat příchutě. Liquidy mají sice dlouhou trvanlivost, nicméně u některých se po čase dlouhého zrání chutě vytrácí. Malou lahvičku již hotového liquidu spotřebujete velmi rychle, a pokud vám bude vyhovovat, můžete si ji zakoupit ve větším objemu, třeba do shake and vape.