Co se nechat eroticky namasírovat?

Pokud se veřejně řekne něco, co se týká erotiky, nejednou to vzbudí určitou nevoli. Zpravidla ze strany zapšklých osob, které byly ještě minulým režimem naučeny, že tohle se na veřejnost netahá a že erotika je věcí ryze soukromou, která se má provozovat výhradně po svatbě, a to ve vší tajnosti mezi čtyřmi stěnami a s cílem zplodit potomstvo.žena ve sprše
Což je ale – jak už dávno víme – hloupost. Erotika patří k našim životům naprosto samozřejmě. Je to v našich genech a nelze tomu dost dobře odolávat. A kdyby tomu tak nebylo, dávno bychom vymřeli.
A proto je vlastně naprosto normální i to, že se nabízejí i erotické masáže Praha 2 Matahari salon. Vždyť ne každý si může něco takového dopřát doma, třeba proto, že nemá partnerku, partnerka na něco podobného není nebo na to nemá v dnešní hektické době čas, a pak mohou přijít podobné profesionální služby vhod.
A není se co pohoršovat nad masérkami, jež tyto služby provozují, ani nad muži, kteří těchto služeb využívají. Nejde tu totiž o žádnou prostopášnost, o žádnou nemravnost, která by mohla zanechat neblahé následky. Nejde o sex ani kuplířství, nedá se tu tudíž ani chytit nějaká ta sexuálně přenosná nemoc, ani nemusí taková masérka rozvrátit rodinu masírovaného, protože jí o nic jiného než o její práci nejde.ženská prsa
Člověku tu dopřejí skutečně ‚jen‘ masáž celého těla od masérky v prádle nebo bez s důrazem na intimní partie, sprchu společnou s masérkou nebo bez ní a body to body masáž. Dál se to neposune, vymezenou hranici to nepřekročí. Uvolněním stresu, zlepšením psychické kondice, celkovou regenerací organismu, zlepšením krevního oběhu, uvolněním ztuhlého svalstva, zvýšením schopnosti člověka pozitivně reagovat na smyslové podněty a povzbuzením libida to tu končí.
Takže vlastně o nic nejde. Je to služba jako každá jiná, jen tak jaksi pikantnější. A není tak jediný důvod, proč to nezkusit.